Ahoj světe

Pokud jste na tomto webu poprvé, přečtěte si prosím tento příspěvek až do konce. Budete tak alespoň částečně rozumnět tomu o čem se snažím psát, proč se tak děje a pochopíte některé často používáné výrazy/názvy či zvláštní popisování určitých situací / zážitků.

„We have to find someone who can read / hear / feel this message.“

(tuto zprávu jsem slyšel v době, kdy jsem si teprve uvědomoval, že dokážu vnímat něco zvláštního. Tehdy to mělo taky své specifické, zajímavé souvislosti. Od té doby jsem samozřejmě zaznamenal x různých variant toho, co to skutečně znamená)

O čem je tento web

O síle zvuku, vibracích, rezonanci a vlivu těchto prvků na člověka, jeho mozek, psychiku, myšlenky, nálady. Zároveň také o technologiích, které skoro každý z nás denně používá. O člověku a jeho skrytých možnostech. O zvláštních věcech, které se na světě dějí a málokdo si je uvědomuje, či o nich přemýšlí.

Problém

Jak se zdá, to vše se někdo rozhodl zneužít k otravování lidí. A to i v mém případě. S odstupem času si dovolím tento krok hodnotit jako „špatné rozhodnutí“. Proč? Protože tím nejzásadnějším prvkem na všem je, že nikdo nikdy nebude schopen vysvětlit co se přesně děje. A to za situace, že si daný jedinec vůbec uvědomí, co se vlastně děje. To se nyní změnilo.

Jedna zajímavost: Víte, že vědomě vnímáte jen asi 1/1000 z toho, co vnímá váš mozek?

Možná i vy cítíte, že je něco špatně. Že se něco děje, ale nevíte přesně co. A je to tak možná proto, že nevíte co vše dokáže člověk, potažmo jeho mozek vnímat.

A tyto informace jsou zásadním klíčem pro úvahy na toto téma. Tedy abyste dokázali přesně identifikovat problém. A věřte nebo ne, všichni ti sluníčkáři, šamani, psychonauti, zkrátka lidi, kteří mívají takové ty divné přednášky o energiích, meditacích atd. (z pohledu mainstreamu), a kterým nikdy nešel grafický design :D, jsou blíž pravdě než si myslí. Já však zatím nenašel u nikoho uspokojivé vysvětlení pro to, co zažívám já. A proto jsem se rozhodl jít svou cestou. I o tom je tento web.

Pár důležitých informací

  • pravděpodobně jsem se stal obětí specifického trestného činu 🙂 i 😦 (což mi bylo i 2x řečeno). Ten staví zejména na vytváření specifických zvukových jevů / obtěžování zvukem.
  • často používám výraz schémata / scénáře. To proto, že určité situace jsou výsledkem určitých předpřipravených zvukových náhravek a zejména jejich specifická část se děje opakovaně i včetně stejných zvuků. Jsou to samozřejmě ty, pomocí kterých se mě někdo snaží neustále obtěžovat. Původní záměr mohl být jakýkoliv (omyl, zjištění, že dokážu vnímat specifické frekvence / zvuky, fotograf a snaha ovlivňovat práci), postupně však vše přešlo do snahy narušovat mi práci / přemýšlení, protože o všem podrobně píšu a zveřejňuji tak informace, které jsou pro daného jedince / skupinu jedinců komplikací.
  • v řadě příspěvků narazíte na situaci „slyšel jsem hlasy / hlasy sdělovali to či ono“. Je pravděpodobné, že řada lidí začne přemýšlet, zda netrpím nějakou duševní nemocí apod. Nikoliv. Právě o tom je část tohoto webu. Tedy o používání specifických postupů, zvukových vzorců, frekvencí atd., které za určitých okolností umožňují vytvářet určité zvukové jevy. Mimo jiné i hlasy. A možnost na někoho mluvit takto specifickým způsobem a anonymně, je pro některé lidi zvrácená zábava. Tím spíš, když někoho můžou obtěžovat. Asi netřeba zmiňovat, jak reagují lidé, když se snažíte mluvit o tom, že vás obtěžují „nějaké hlasy“. A proto jsem to nedělal do doby, než budu mít nějaké rozumné (možná by rozumné mohlo být v uvozovkách), spíše tedy reálné vysvětlení toho co se děje / argumenty proč se nejedná o pouhé výplody bujné fantazie.
  • důležitá součást toho všeho je také získávání citlivých / soukromých informací. Uvádím několik variant, jak by se tak mohlo dít (včetně souvislostí).
  • vše co píšu jsou jen mé úvahy, dedukce, teorie, výsledky různých pokusů, možnosti na základě toho co a jak se mi děje. Řada myšlenek však nabízí zajímavé směry k přemýšlení.
  • čím více pronikám do hloubky celého problému, tím víc si uvědomuji, že existuje problém, o kterém se příliš nemluví / neví. A upřímně řečeno, sám nevím, proč tomu tak je. Já si nepříjdu v ničem výjmečný, žiju na úplně obyčejném místě, v úplně obyčejném městě. A možná je to taky jinak. Jako dítě jsem prý měl lehce nadprůměrné IQ – pokud tedy budeme rozum člověka měřit pomocí nějakých divných obrázků.
  • Co je ale zásadní, začal jsem vnímat úplně nový svět. Poněkud mě mrzí, že prozatím musím spojovat jinak nespojitelné a tedy skupinu totálně zbytečných existencí a něco co lze jen těžko popsat. Proč? Protože možná jako jeden z mála vnímám specifický problém v celé své šíři a měl by se řešit. A lidé jsou zbytečně ochuzeni o něco mnohem zajímavějšího (a pro některé mají hranice vesmíru podobu možnosti otravovat anonymně lidi pomocí chytrých/zneužitých informací).

Zajímavost: rozpínání vesmíru se neustále zrychluje. Takže kromě toho, že v podstatě už z principu nelze nikdy dosáhnout konce – minimálně než budeme mít dopravu ještě rychlejší než světlo (zdravím řidiče na D1), se nacházíme vlastně stále ve fázi exploze (velký třesk – poslední tipy mluví o době cca před 13,7 mld let). Existence lidstva v rámci vesmíru může připomínat jen nepatrné mihnutí, nějakou sotva zaznamenatelnou anomálii během exploze. Miliarda let sem, miliarda tam. A teď si představte jepici. Ta se dožívá někdy až 3 dnů.

Music is an interstellar language

Pokud jste někdo, kdo se snaží celou situaci řešit, pak je dobré navštívít ještě stránky:

www.lovecokamziku.cz/hlava22 . Je to předchozí verze tohoto webu (což je taky citelné z toho, jak jsou psány). Když se však zejména na hlava22 dívám zpětně, je tam řada zajímavých informací, které budu postupně kopírovat i sem.

A hlavně, důvod, proč se tomu věnuji je jednak snaha mě neustále okrádat o čas, kazit mi pověst a také to, že může jít o problém větších rozměrů.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s