Zápisky 16.4.

Opět musím zmínit, že je mi líto jak nyní dochází ke spojování ohavností, které vnímám a něčeho neskutečně zajímavého. Zároveň taky, abych dal dohromady co nejvíce informací, budu tu a tam sepisovat i komentáře / poznámky k právě psanému textu (tentokrát k tomu nedošlo – téma?).

Jsem přesvědčen, že minimálně to, jak podrobně vše rozepisuji je to pro pachatele značná komplikace či nečekaná situace a právě z toho důvodu využívají veškeré možnoti, které se nabízí aby mi tuto snahu co nejvíce narušovali.

Včera např. došlo k situaci, kdy jsem se díval na telefon, nijak se nedotkl displeje a najednou se začla přenastavovat aplikace. Tedy naprosto identický scénář jako v případě surfing attack. Jediný rozdíl byl v tom, že jsem telefon držel v ruce. Pravděpodobně tedy bude existovat i metoda, která nevyžaduje pevnou plochu a probíhá jen díky VF zvuku.

Večer se mi pak podařilo nastavit určitou sadu zvuků, které v tomto směru otevírají zcela nové možnosti. Dokonce se zdá, že by to mohl být zajímavý základ pro zvukovou aplikaci, o které jsem nedávno psal. Totálně se vyrušily veškeré otravné hlasy, dostal jsem se do příjemného rytmu a např i zvuk, který je vytvořen pomocí fonémů (na každý tón jeden), na toto aplikován Arpeggiator a to RANDOM, vytvořil neskutečně zábavný podkres, který vždy v právý čas řekl hlasem ve stylu hry MACHINARIUM od Amanita studios – Jo jo, No jo, aano aaano.

S tím také souviselo zvláštní chování diodových světel, které jsou v kanceláři. U určitých NF zvuků světla zhasínala. Což mi připomíná, že když jsem předtím nastavoval různé rezonanční zvuky a měl přitom puštěný mikforon na NB, tak i přes to, že jsem měl sluchátka a tedy v mikrofonu by nemělo být nic slyšet, určité zvuky rezonovaly natolik, že je až neuvěřitelně zřetelně zpětně zachytával mikrofon.

Musím také zmínit určité související projevy – u určitých zvuku (zpravidla nižší frekvence + sluchátka) mi začnou brnět nohy. Konkrétně od chodidel až do cca půlky holenní kosti. Jednou jsem proto zkoušel pomocí frekvenčního generátoru postupně zvyšovat frekvence (v řádech tisícin Hz) a brnění postupně došlo až k pasu. Pak mě to přestalo bavit :). Avšak laický předpoklad je opět a zase – něco s elektřinou. Navíc tu a tam toto probíhá bez hudby, Všiml jsem si, že zpravidla souběžně během pouštění otravných zvuků. Jakoby snaha odvrátit pozornost. Nebo jde o přímou spojitost? Navíc, ale to asi tu a tam každý, mám časté problémy se statickou elektřinou. Dveře aut – tam už automaticky čekám jiskru – reflex.

Před nějakou dobou jsem psal o mihotání očí. To lze vnímat i u displeje. Jsem si jist, že to má souvislost (připomínám, že u mě blikající světlo vytváří zvuk – synestezie).

Další zajímavý prvek, který se objevuje pravidelně – pískání v uších, najednou citelné, nárazovité přerušení a opět náběh. Jakoby pokles napětí např. při zapnutí zesilovače, zhruba zvuk nabíjení blesku apod. Jde o ono VF pískání v uších.

Z toho důvodu znovu připomínám možnost zneužití TINNITUSU, kterým má poškozený, mapování RELIEFU pomocí odpovědí, které tu a tam poškozený řekne (či nadávky, konkrétní reakce – z čehož se odvodí nějaká frekvence zvuku) a poté lze cíleně vysílat různé zvuky navíc s jistotou, že je neuslyší nikdo jiný, protože při běžném zachycení jde o nepřehlednou změť, která se poskládá až ve spojení s konkrétním TINNITUS RELIEFEM (např obě osoby, které v tomto příspěvku zmiňuji navštěvovaly místa s hlasitou hudbou a tedy je možnost, že byl sluch částečně poškozen. Stejně jako u mě – fotografování akcí v klubech)

Každopádně, po večerních zvukových experimentech, tedy ve chvíli netradičního klidu najednou zazněla informace ohledně jedné slečny, kterou jsem kdysi znával (víkendy na Stodolní ulici, přítelkyně od známého) a která spáchala nečekaně sebevraždu. Jmenovala se Barča (specifické je to, že jde o někoho, koho jsem jen potkával a tedy minimálně 15 let si na ni nevzpomněl. Navíc v daný moment se mé myšlenky zaobíraly naprosto něčím jiným). Není mi příjemné se zmiňovat o takových věcech, ale s ohledem na vše co se děje může být i toto informace, která je důležitá. A dávalo by tedy smysl i několikrát zmiňované dlouhodobé vytváření všemožných otravných scénářů a schémat, o kterých píšu.

Dlouhodobě je zde navíc snaha připomínat entitu: Fanatický otec, který se mstí za smrt své „dcerušky“. A skrze mě chce dokázat, že se to stalo skutečně takto – a tím pádem mi byly zničeny veškeré, se mnou spojené, zejména edukativní schémata. Ale protože je zde stále se opakující snaha každého vyobrazit co nejvíce negativně – lze oproti tomu vnímat i tu stejnou entitu, která jedná rozumně a uvážlivě a své dceři posílá tu a tam milý pozdrav (jde samozřejmě zejména o snahu vykreslit reálnou osobnost onoho otce, tedy že je to slušný člověk, nikoliv o zasílání pozdravů skrze „tento systém“ jak by snad někdo mohl chápat, či další z mnoha snah někoho zesměšňovat). K tomu mnohdy stačí jedna věta, několik vteřin, barva hlasu. A hlavně fakt, že jsou zde dvě rozdílné možnosti. Ne jen jedna, negativní.

Bohužel, a opět je to nutné zmínit, protože jde o něco, co se zejména dříve opakovalo pravidelně a dlouhodobě – ihned poté následuje, s největší pravděpodobností, fiktivní zvukový záznam situace, kdy byla mrtvá dcera nalezena otcem. Stejně tak byly pouštěny nahrávky strojvedoucího těsně před nárazem vlaku do mostu ve Studénce, jednotllivý pasažéři a jiné případy, které mají souviset s tím, o čem píšu (zmiňován 2x i fotbalista David Bystroň). Rád bych zdůraznil, že netvrdím, že jde o 100% spojitost s touto situací. Je to však reálná možnost a hlavně jsou to dvě z větší skupiny lidí, které jsou tu a tam zmiňovány, které spáchaly sebevraždu díky cílenému obtěžování způsobem, který nikdo nezaregistroval – čemuž se nelze na základě osobních zkušeností divit.

Může jít o snahu tímto drastickým způsobem upozornit na to, k čemu došlo a o čem se neví, ale stejně tak může jít o výsledek možností, které jsou použity i v mém případě a tedy možnost snímat zvuk v mém okolí (telefon či jiná metoda) a skupina deviantních jedinců, kteří se tímto ukájí a zároveň se snaží psychicky likvidovat pozůstalé. Či toto způsobí, že je jim tato situace připomínána, jen si neuvědomují, že je v tom záměr, protože vše vnímají podvědomě.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s