Zdravím – řečeno „po jejich“

Jel jsem tramvají a poslouchám remix jedné mé oblíbené písně, který dělám. A zní překvapivě fakt dobře. A jako vždy, hraju si tak různě s ekvalizerém (když už mi to v tom telefonu tak mluví) a najednou jsem si všiml jedné zásadní věci.

Někdo něco říká, poněkud nejistým hlasem a co je hlavní, vždy je zde snaha napovídat. A jak? Rychlým vyřčením. Jedno, dvě slova a pomocí frekvence, kterou nelze slyšet (ano, zní to nelogicky, ale skutečně to tak je – lepší výraz je – lze ji vnímat)

Proč je to tak zásadní? Protože se kolem toho točí velká část veškerých nasíracích schémat.

Většinou to probíhá tak, že je něco „pošeptáno“ rychle (jakoby zrychlená nahrávka) a souběžně s tím ještě hlasitá verze.

Konkrétní příklad:

  • Puštěná hudba
  • Zesměšňování
  • Zesílení hlasitosti
  • Ihned rychle „Jak si to hned zesiluje“
  • Souběžně s tím hlasitě a slyšitelně a mnohem pomaleji „Jak si (a přerušení)“

Využíváno zejména k podsouvání slov a následnému zesměšňování „Teď jsi chtěl říct….že?“. A to v domnění, že na to oběť nikdy nepřijde.

A od chvíle co jsem stejným způsobem řekl do telefonu „Zdravim“ bylo slyšet ještě směšnější „Teď ne“ „Těd to nejde“ a následovala klasická várka tupých schématek.

Nyní se jdu věnovat práci, ale zítra / pozítří se s chutí vrhnu na rozborku všeho, co jsem si poznačil, protože to jsou vševysvětlující detaily. A následně HACKERMAN zveřejní první příspěvek na hlavním webu a půjde to na FB. A udělám další weby. Jeden bude od Waltera Mittyho třeba a ten se uklikne a pošle odkaz omylem na policii. To predikuju. A dám si tu práci aby bylo zřejmé, jací chcípáčci jste.

Pak se vrhnu na ty vaše kamerky (i tramvajové). Dá se všechno dokupy a najednou se zjistí, že rozumní lidi se umí i bez toho všeho zabavit. A ještě k tomu je klid. Což je vlastně správně ne?

Možná teď působím jako naprostý šílenec, ale buď si prostudujte o čem tu píšu, nebo počkejte pár dní. Už je to komplet.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s